ערוץ התורה | בכל שעה ישר לנשמה!

ערוץ התורה הינו אתר יהדות המיועד לכל יהודי שחשקה נפשו להכיר את היהדות ולהתקרב לבורא עולם.

האתר מכיל מגוון שיעורי תורה קצרים וקולעים השווים לכל נפש, פרשת שבוע, הלכה, גמרא, משנה, פרנסה, שלום בית, חינוך ילדים, אמונה וביטחון, דבקות והתקשרות לצדיקים, חגים ומועדים, סגולות לחיים, שיחות חיזוק לנפש ועוד… שמעניקים כלים לחיות חיים טובים יותר!!!

השיעורים מוגשים מפי כבוד הרב יוסף שובלי שליט”א במתק שפתיים ומופנים לכל גווני הציבור החילוני והדתי.

כבוד הרב יוסף שובלי שליט”א עוסק זה כשלושים שנה בזיכוי הרבים, סיוע לנוער בסיכון, הן ברווחה והן בבריאות רגשית ובכלל בכל המישורים האפשריים להצילם מהתדרדרות גשמית ורוחנית. הצלת משפחות מפירוק, קורת גג לבחורים, בית תמחוי לעניים, הפנייה מקצועית ללימוד מקצוע, וקצרה היריעה מלפרט את כל פעולותיו הענפים של כבוד מורנו ורבנו במישור הסיוע לזולת.

בכל שנות פעולותיו של כבוד הרב הוא הציל מאות משפחות מפירוק, ואלפי בני נוער מרדת שחת והעלה אותם במסילת ישרים לחיים טובים ומאושרים.

חשוב לציין ולהדגיש! כבוד הרב לא גובה כסף ולעולם לא גבה עבור שירותיו, גם כאשר רצו להניח כספים על שולחנו הוא הפנה את התורמים לישיבות ומשפחות נזקקות ולא רצה לקחת אגורה שחוקה עבור שירותיו שכולם לשם שמיים!. הכל בהתנדבות מתוך מטרת אחת ויחידה – לעזור לזולת ולהציל נפשות מרדת שחת הן בגשמיות והן ברוחניות, והכל מלב טהור זך ורגשי באהבת ישראל אמיתית לכבוד הקדוש ברוך הוא.

יהי רצון שנזכה לקרב את הגאולה השלימה בקרוב אמן.

פלאפון

הצטרפו לקבלת עדכונים מערוץ התורה בוואטסאפ או בטלגרם שלכם!

בערוץ התורה נשלחים מדי יום לאלפי יהודים ברחבי העולם תכנים נפלאים וייחודים, קצרים וקולעים במיוחד שלא יתפסו לך את כל היום, מעט הכמות ורב האיכות

למעלה